WhatsApp
HAKKIMIZDA

1972'den Gelen Tecrübe, Üstün Kalite ve Üstün Hizmet...

Türkiye’nin ilk Opet Yakıt Kart distribütörlüğüne sahip akaryakıt istasyonu olan Fikret Petrol, Akaryakıt sektöründeki yatırımlarına hızla devam etmektedir. Türkiye’nin her bölgesine opeti’ in en büyük Otobil/ Yakıt Kart distribütörü olması yanında, toptan akaryakıt satışı ve akaryakıt nakliyesi yapan Fikret Petrol, Mersin’de 1, Ankara’da 3 olmak üzere toplam 4 istasyonla hizmet vermektedir.

Şirket araçlarının nerede, ne zaman ve ne kadar yakıt aldığı; km başına ne kadar yakıt harcadığı gibi detaylı bilgilere erişim sağlayarak muhasebe ve idari işlerin yoğunluğunu azaltan Otobil (OPET) distribütörlüğünü yöneten Fikret Petrol aynı zamanda Opet Yakıtkart Türkiye Distribütörlüğünü de yapmaktadır.

Bölgede akaryakıt kullanan küçük, orta ve büyük ölçekli tesislerin, şantiyelerin, fabrikaların, madenlerin ve ekonominin çarkı olan tüm sanayi kuruluşlarının akaryakıt ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Deneyimli ve etkin bayilik altyapısı, üstün kalite güvencesi ve günümüzün en uygun ekonomik koşullarıyla ihtiyaçlara cevap vermektedir.

Müşteri Hizmetleri 444 57 61
Bizden Haberdar Olun